راه‌اندازی کسب و کار
صنعت و تولید
تجارت بین‌الملل
بهداشت و سلامت
صنعت گردشگری
فرهنگی و هنری

پنجره واحد مناطق آزاد

رفع تعلیق پروانه بهره‌برداری اقامتگاه بوم‌گردی

رفع تعلیق پروانه بهره‌برداری اقامتگاه بوم‌گردی

صنعت گردشگری
پروانه بهره‌برداری اقامتگاه بوم‌گردی
فعال اقتصادی

توضیح خدمت

چنانچه بر اثر ثبت شکایات و وجود نواقص و ایرادات پروانه بهره‌برداری اقامتگاه بوم‌گردی، با صلاح‌دید کارشناس، تعلیق شود، صاحبان این اقامتگاه‌ها می‌توانند از طریق این بخش و با ثبت درخواست رفع تعلیق و ارائه مدارک مورد نیاز، درخواست خود را برای رفع تعلیق پروانه بهره‌برداری ثبت نمایند.

دستورالعمل دریافت خدمت

برای دریافت تمام خدمات وب‌سایت، می‌بایست ثبت‌نام کرده باشید.

  • برای درخواست این خدمت، روی دکمه «شروع» در بالای صفحه کلیک کنید. در صورتِ نداشتن حساب کاربری، می‌بایست ثبت‌نام کنید و اگر قبلا ثبت‌نام کرده‌اید، وارد حساب‌ کاربری‌تان شوید.
  • دکمه «شروع» این خدمت را به صورت خودکار به میز خدمت‌تان اضافه می‌کند. برای اطلاع از آخرین وضعیت و پی‌گیری سابقه درخواست‌ها به آن نیاز دارید.
  • در این مرحله پروانه بهره‌برداری قبلی را انتخاب کرده و پس از مشاهده دلایل تعلیق پروانه، متن درخواست خود را ثبت و در صورت لزوم مدارک مورد نیاز را بارگذاری کنید.
  • پرونده شما بررسی شده و در صورتی که نیاز به اصلاحات در درخواست یا مستندات مربوطه باشد، پرونده به شما بازگردانده می‌شود. هم‌چنین در صورتی که نیاز به بازدید حضوری از اقامتگاه باشد، کارشناسان سازمان در این مرحله نسبت به بازدید از محل اقدام خواهند کرد.
  • در صورت تأیید درخواست شما، پروانه بهره‌برداری رفع تعلیق شده و نتیجه در سامانه قابل مشاهده خواهد بود.

خدمات مرتبط

مطالب این صفحه چقدر برای شما مفید بود؟
نسخه بتا